Головна » 2011 » Червень » 5 » ФК ГАЛИЧИНА (ЗАСТАВНЕ) - «Сокіл«» Підгайчики -2. 12 червня. 1:1
20:48:20
ФК ГАЛИЧИНА (ЗАСТАВНЕ) - «Сокіл«» Підгайчики -2. 12 червня. 1:1
Онлайн результати.Турнірні таблиці.Трансляція всіх спортивних ігор.Щоденний огляд новини..The 1st live score service on the Internet, powered by LiveScore.com, no.1 ranked Soccer website. Over 1000 live soccer games weekly, from every corner of the World.

Всі матчі Золочівського чемпіонату з футболу 12 червня , перенесені з 15:00 на 17:00.
із Звязком Спеки!!!

5 червня 2011 року відбувся 3 тур Чемпіонату Золочівського Району.  2 Ліга!

Рахунок матчу ФК ГАЛИЧИНА (ЗАСТАВНЕ) - "Колос" В.Вільшаниця 2:2! Гра була Напружена, після Закінчення першого тайму ми Програвали 0 : 2 , але на другий тайм ми Зібралися з силами, і Зрівняли рахунок! Ми моггли і Виграти цей матч але, не Судилося. На користь супернику Зіграло: не реалізовані наші гольові і напів Гольові моменти, і підсуджування судді! Судя Мудак!!!!

Склад ФК ГАЛИЧИНА (ЗАСТАВНЕ): Куць Михайло, Нос Олег, Сідлер Ігор, Гоцик Віталій, Корейба Віктор, Ваня Рибак,Грицай Володимир, Андрій Блюс, Богуславський Степан, Степан Сідлер, Іваськів Микола. (на заміну Вийшов: Євген Пастернак).

ГОЛИ ЗАБИВАЛИ: Сідлер Степан, Іваськів Микола!              Інші Матчі 3 Туру Чемпіонату Золочівського Району:             Будівельник» Словіта - «Нова« Червоне 1:5

«Еталон» Підгайчики-1   - «Ватра« Кривичі  10 : 1

Перегноїв - Підгайчики 2    3 : 2

Наступний Матч ФК ГАЛИЧИНА (ЗАСТАВНЕ) - «Сокіл«» Підгайчики -2. 12 червня. Гра на виїзді, і ми маєм Вигравати!!!

Ваші прогнози Залишайте в коментарях!!!

Категорія: Новини ФК ГАЛИЧИНИ (ЗАСТАВНЕ) | Переглядів: 1319 | Додав: VIKTOR | Рейтинг: 5.0/1